OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 30.07.2017r. XVII Niedziela Zwykła

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy Uroczystość Odpustową w Romanowie o godz. 13.00.   a  w przyszłą niedziele Uroczystości Odpustowe w Holeszowie.

2. W najbliższy wtorek, 1 sierpnia przypada 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W połowie miesiąca przedmiotem refleksji staną się sierpniowe dni narodowego przebudzenia na przełomie lat osiemdziesiątych na polskim Wybrzeżu. Wspomnijmy też „Cud nad Wisłą” z 1920 roku. Niech to bogactwo sierpniowych rocznic i wielkich świąt utwierdzi naszą wiarę i ufność w moc i potęgę Pana wieków.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca przypominam rodzicom i dzieciom pierwszokomunijnym o uczestnictwie na mszy św.

 4. Bardzo serdecznie zachęcam do udziału w Pieszej Pielgrzymce Podlaskiej na Jasną Górę. Informacje dotyczące grupy 16 są w gablocie przed kościołem. Od 1 do 15 sierpnia będzie trwała, jak co roku Duchowa Pielgrzymka. Będziemy łączyć nasze modlitwy i intencje  zanosząc je przez ręce Matki Bożej. Karty Duchowego Uczestnictwa w Pielgrzymce są na stoliku przy wyjściu. 

5. Bóg zapłać za of. na prace remontowe: Świrepa Henryk z Sosnówki 100zł. Bojarczuk Józef z Dańc 100zł. Rodz. Bagłajów z Wygnanki 200zł. Bezimienna of. z Wygnanki 300zł. Bezimienna of. z Holeszowa 200zł. Bezimienna of. z Romanowa 100zł. Pańczuk Kamil z Sosnówki 100zł. Bardzo zachęcam do modlitwy w intencji naszej parafii.

6. Zapowiedzi: Lesiuk Tomasz kaw. zam. w Dubowie par. św. Praksedy w Dokudowie i Potapiuk Aldona Emilia panna zam. w Holeszowie Osiedlu par. tut. zap.1.

7. Zachęcam do lektury Echa Katolickiego.

8. Pragnę przypomnieć, że sierpień w naszej Ojczyźnie jest miesiącem trzeźwości.