OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 23.07.2017r. XVI Niedziela Zwykła

  1. Po mszy św. z racji Ur. św. Krzysztofa patrona kierowców i wszystkich podróżujących poświęcenie pojazdów na placu przed kościołem.
  2. W środę, 26 lipca w liturgii wspominamy św. Joachima i św. Annę, rodziców Najświętszej Maryi Panny. W dzisiejszych trudnych czasach pomniejszania roli rodziny warto zwrócić się w modlitwie do tych świętych małżonków, prosząc o pomoc w budowaniu silnej Bogiem polskiej rodziny. Módlmy się też za naszych rodziców i dziadków – tych żyjących i tych powołanych już do wieczności. Uczynimy to we wspólnocie parafialnej podczas Mszy Świętej o godz. 7.00
  3. Mamy zaproszenie na Pielgrzymkę Kół Różańcowych do Leśnej Podlaskiej na 26 sierpnia. Można się już zapisywać u zelatorki Elżbiety Kuchty.
  4. Bóg zapłać za of. na prace remontowe: Szymoniuk Jan z Sosnówki 200 zł. Bezimienna of. z Holeszowa Osiedla 300 zł.  Bazimienna z Sosnówki 150 zł. Rodz. Ulaniuk z Czeputki 100 zł.  Kolejko Kazimierz z Czeputki 500 zł.  Rodz. Majek z Romanowa 200 zł.  Szymoniuk Stanisław z Sosnówki 150 zł.  Jóżwik Edward z Sosnówki 200 zł. Rodz. Gromysz z Dębowa 200 zł. Andrzej Oniśk z Motwicy 500 zł. Osypiuk Radosław z Czeputki 100 zł. KRK z Pogorzelca 1000 zł. Brodacki Mariusz z Romanowa 100 zł.
  5. Zachęcam do lektury Echa Katolickiego.
  6. Mamy zaproszenie na Imieniny Hanny.
  7. Jestem wdzięczny Panu Zdzisławowi Krupce i Wiesławowi Bartkowskiemu za troskę o instalacje elektryczną w kościele i na plebanii.
  8. Bóg zapłać za wykoszenie trawy panu Jackowi Mikulskiemu.