OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia parafialne 10. 09.2017r. XXIII Niedziela Zwykła.

  1. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego przeżycia naszego parafialnego Odpustu . Dziękuję tym, którzy wzięli udział w 40 godz. Nabożeństwie adoracyjnym. Szczególnie naszym KZR za wieczorną adorację, która rozpoczynała nasze czuwanie.
  2. Składam podziękowanie za przygotowanie dekoracji , która była wyrazem naszej wdzięczności Bogu za tegoroczne zbiory. Dziękuję Rodzinie Państwa Brodzkich . Wszystkim wioskom,  które przygotowały swoje dary. Jestem wdzięczny mieszkancom Dębowa za wieniec dożynkowy, Dańce za chleb, Romanów i Czeputka.  Cieszymy się że bardziej aktywnie angażujemy się w procesje. Panu Organiście.
  3. Bóg zapłać naszej scholii za śpiew i udział w adoracji i procesji.
  4. Dziękuję za dary do kuchni, wszystkim ofiarodawcom Bóg zapłać. Pani Anieli Izdebskiej, Barbarze Jurczuk i Annie Bujnik za przygotowanie obiadu dla kapłanów.
  5. Składam podziękowanie za pomoc w wykoszeniu trawy Panu Stolarczukowi.
  6. W środę 13.09. Nabożeństwo Fatimskie prowadzą Holeszów i Holeszów Osiedle.
  7. Zachęcam do lektury Echa Katolickiego. Różaniec do Granic.
  8. Dzisiaj o godz.18.00 spotkanie Rady Parafialnej przed wizytacją biskupią, która odbędzie się w poniedziałek 02.10.2017r.
  9. Bóg zapłać za of. Bezimienna z Motwicy 100zł. KRK z Dańc 400zł. Bezimienna z Czeputki 200zł. Barbara Dobosz z Motwicy 200zł. Bezimienna z Sosnówki 200zł. Rodzina Chybowskich z Romanowa 300zł. Bezimienna z Motwicy 100zł. Rodzina Osypiuków z Warszawy 200zł.

10.Zapowiedzi;  Adam Tokaruk kaw.zam. w Holeszowie par. tut. i Małgorzata Koszczeszyn panna zam. w Hanowie  par. Narodzenia NMP w Kodeńcu. Zap.2. 

Michał  Nowosad kaw. zam. w Czeputce par. tut. i Agnieszka Wożniak panna zam. w Wyholewie par. Narodzenia NMP w Kodeńcu zap. 2.