OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła 03.09.2017r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Dożynki Powiatowe w Sosnówce Msza św. o godz. 12.00
  2. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca KRK z Motwicy będą miały swoją zmiankę 10.09. po mszy św. o godz.9.00
  3. Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w poniedziałek o godz. 10.00 Bardzo serdecznie zapraszam dzieci, rodziców i nauczycieli.
  4. . W piątek 8 IX Uroczystość Narodzenia NMP, bardzo serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału w parafialnym dziękczynieniu za Boże dary. Bardzo proszę abyśmy wszyscy wzięli udział w procesji, proszę dzieci do sypania kwiatków, niesienia poduszeczek i wszystkich do niesienia chorągwi  i feretronów.
  5. Ur. Narodzenia NMP nosi w naszej polskiej tradycji nazwę MB Siewnej dlatego w tym dniu przynosimy do poświecenia ziarno siewne.

6.Ur. Odpustową poprzedzi 40 godzinne Nabożeństwo Adoracyjne. W gablocie mamy wywieszony szczegółowy program.

  1. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy pomagali w ustawieniu ławek i ołtarza; Kuchta Wiesław, Andrzej Tarasiuk, Kalinowski Wiesław z synami Piotrem i Rafałem, Babkiewicz Piotr, Brodzki Robert i Marzena z synem Mikołajem, Pan Organista. Składam podziękowanie Pani Danucie Kasjaniuk za pomoc przy szyciu welonów na msze św. z Ks. Biskupem. Panu Jackowi Mkulskiemu za wykoszenie terenu przy parafii. Składam podziękowanie Zdzisławowi Piotrowiczowi za pomalowanie prezbiterium praca została wykonana bezpłatnie.
  2. Zapowiedzi; Adam Tokaruk kaw.zam. w Holeszowie par. tut. i Małgorzata Koszczeszyn panna zam. w Hanowie par. Narodzenia NMP w Kodeńcu. Zap.1.Michał  Nowosad kaw. zam. w Czeputce par. tut. i Agnieszka Wożniak panna zam. w Wyholewie par. Narodzenia NMP w Kodeńcu zap. 1.
  3. Bóg zapłać za of. Bezimiena z Sosnówki 2200zł. Bezimienna z Wygnanki 1200zł. Bezimienna z Dębowa 200zł. Sołoń Ryszard z Pogorzelca 200zł. Chról Henryk z Sosnówki 100zł. Bezimienna z Holeszowa Osiedla 150 zł. Rodz. Lewczuków z Wygnanki 300zł. Rodz. Welików z Romanowa 200zł.Bezimienna z Motwicy 100zł. Osypiuk Tadeusz z Motwicy 300zł. 

10. Na  pomoc dla poszkodowanych przez nawałnicę zebraliśmy 2550zł.

11. Echo Katolickie.