OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne - V Niedziela Zwykła 5.02.2023 r.

1. Dziś przypada 18. rocznica święceń biskupich biskupa Kazimierza Gurdy (2005r.). Wspomagajmy Pasterza Kościoła siedleckiego naszą nieustanną modlitwą. 

2. Dziś po Mszy świętej o godz. 8.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu, a następnie zmianka różańcowa KŻR z Motwicy.

3. Po Mszy św. o godz. 12.00, spotkanie rodziców i dzieci do I Komunii.

4. W sobotę 11 lutego w liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes obchodzimy XXXI Światowy Dzień Chorego.

(Zapraszamy o godz. 11.00 na Mszę świętą w intencji chorych naszej parafii; prosimy, aby osobom chorym i starszym pomóc w przybyciu do kościoła.)

5. W najnowszym Echu Katolickim warto przeczytać: „Miej o nim staranie” – informacje duszpasterstwa chorych z racji Światowego Dnia Chorego. Błogosławiąc przyzywamy Bożej łaski i pomocy, złorzecząc – wzywamy złe moce. Kim był i jaką rolę w życiu św. s. Faustyny i szerzeniu kultu Miłosierdzia Bożego odegrał jej spowiednik, o. Józef Andrasz? Polecamy także nowy numer Rycerza Niepokalanej.

6. Wizyta duszpasterska w nadchodzącym tygodniu: od godz. 9.00

Poniedziałek 6.02 Sosnówka   pozostałe numery zaczynając w  stronę szkoły, a potem od środka w stronę Motwicy.

Wtorek 7.02   Motwica: Kolonie od P. Anny Ruszczyńskiej, potem od strony Pogorzelca i koniec na stronie południowej naprzeciw cmentarza do P. Dmitryjuka Wiesława.

Środa  8.02   Motwica: Komarówka po stronie cmentarza do P. Kasjaniuka  Kazimierza, potem przejazd i od strony Rozwadówki do P. Kalinowskiego Wiesława, po obu stronach drogi.

Czwartek 9.02   Motwica: od P. Pańczuka Piotra do końca po obu stronach drogi.

Piątek  10.02     Holeszów Osiedle od wjazdu prawa strona.