OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła 2.10.2022 r.

1. RÓŻANIEC ZE SZCZEGÓLNYM UDZIAŁEM DZIECI I MŁODZIEŻY, scholi i ministrantów oraz kandydatów do I komunii św. w każdą niedzielę o 11.30 oraz we wtorki i czwartki o 16.30. W tym roku naszej modlitwie będzie towarzyszyć postać bł. Pauliny Jaricot oraz hasło: „UCZYNIĆ RÓŻANIEC MODLITWĄ WSZYSTKICH”.

2. Dzisiaj Pierwsza Niedziela Miesiąca po Mszy Św. o 12.00, adoracja i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Na Mszy Św. o 12.00 poświęcimy i wręczymy „RÓŻAŃCE MISYJNE”, które mają towarzyszyć codziennej modlitwie dzieci i rodziców - kandydatów do Pierwszej Komunii św.

4. Wszystkie chętne dzieci po mszy o 12.00 otrzymają PLANSZE ułatwiające uczestnictwo w tegorocznych nabożeństwach różańcowych.

5. RÓŻAŃCE „KOMUNIJNE” dzieci otrzymają w piątek 7 października we Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej na mszy św. wieczornej (po różańcu o 16.30)

6. W sobotę 15 października (czyli za 2 tygodnie) o godz. 10.30, zapraszamy wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów, na zbiórkę ministrancką w kościele w Motwicy.

7. W liturgii tygodnia obchodzimy:

              4 października – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

              5 października – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej.

             7 października – wspomnienie NMP Różańcowej.(Msza Św. w intencji wszystkich KŻR w parafii)

 8. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek miesiąca (pamiętajmy w modlitwie o kapłanach i o powołaniach) i pierwszy piątek, spowiedź od godz. 16.00