Ogłoszenia IV Niedziela Adwentu 20.XII.2015

1. To już ostatnia Niedziela adwentowego przygotowania na przyjście Bożej Dzieciny. Zachęcam do udziału w roratach, w środę o godz.7.00.

2. Zachęcam do spowiedzi jeszcze przed Świętami abyśmy godnie przygotowali nasze serca.

3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia – wieczór szczególny. Niech to będzie czas pojednania i przebaczenia w naszych domach i rodzinach. Od przeczytania fragmentu Ewangelii według Łk. 2.1-14 wspólnej modlitwy i podzielenia się opłatkiem rozpocznijmy wigilijną wieczerzę.

Po zakończonym posiłku pozostańmy w rodzinnym gronie, by śpiewać kolędy, by wspólnie się radować z przyjścia Zbawiciela na świat.

4. Przyjdźmy do naszej świątyni na Pasterkę o godz; 23.30 rozpocznie się oczekiwanie na Bożą Dziecinę to czuwanie poprowadzą nasze dzieci pod opieką Pani Moniki Chudzik i wspomagających Mam.

5, Jestem wdzięczny Panu Organiście i Panu Eugeniuszowi Potapiukowi za przywiezienie choinek od anonimowego ofiarodawcy, także składam Bóg zapłać za choinki, które podarował Pan H. Stolarczukowi.

6. Świece Wigilijne bardzo zachęcam abyśmy je mogli wszystkie rozprowadzić.

7. Mamy Echo Katolickie razem z Kalendarzem zachęcam do nabycia .

8. Bóg zapłać za bezimienna of. na dekorację 50 zł.

9. W Niedzielę 27. 12. Uroczystość Świętej Rodziny modlimy się w tym dniu za nasze rodziny, aby były zawsze na wzór Rodziny z Nazaretu.

10. Zostały zakupione nowe ozdoby choinkowe do dekoracji naszego kościoła jest to dar rodziców i młodzieży, która była u Bierzmowania.

11. Chorych i starszych parafian odwiedzę w poniedziałek od godz. 9.00 Motwicę, Sosnówkę, Romanów, Wygnankę, Dańce i Dębów a we wtorek Holeszów od godz. 11.00.