OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu 17.12.2017r.

1.Dzisiejsza III Niedziela Adwentu nazywamy niedzielą radości –GAUDETE- Radujcie się bo  Pan jest  już blisko.

2.Jestem wdzięczny wszystkim, którzy wzięli udział w rekolekcjach. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu liturgii osobom, które czytają  .Naszej scholi,  Rodzicom. Składam podziękowanie pani Anieli Izdebskiej i pani Annie Bujnik za przygotowanie posiłków dla księży spowiedników.

3.Jestem wdzięczny radnym za rozprowadzanie bombek z logo naszej parafii i zapraszam aby jeszcze dzisiaj je nabyć.

4.Zachęcam do zakupu świecy wigilijnej dochód przeznaczony jest na działalność Caritas.

5.Jestem wdzięczny naszym chorym i starszym parafianom, których odwiedzałem z sakramentami świętymi za ich modlitwy i troskę scholę i ministrantów na pracę z dziećmi otrzymałem 500zł.

6.Zachęcam do udziału w Roratach: środa godz.17.00 i sobota godz. 7.00. Po roratach w sobotę spotkanie opłatkowe dla ministrantów i Scholi.

7.Pan Organista odwiedzi nas przynosząc opłatek:  

poniedziałek -  Motwicę  Kol.

wtorek -Motwicę  Wieś.

8.Bóg zapłać za of. Rodz. Drzymalskich z Dańc - 200 zł. Bezimienna z Pogorzelca 100 zł. Bezimienna z Sosnówki 200zł.  Rodz. Bajków z Dańc 100zł.  Bezimienna z Dębowa 200zł. Sabina  Gałązka z Holeszowa Osiedla 100zł.  Adam Łukaszuk z Dębowa  200zł.

9.Zachęcam do lektury Echa Katolickiego.

10.Składam podziękowanie panu Andrzejowi Tarasiukowi za wykonanie gwiazdy betlejemskiej i Panom Zdzisławowi Krupce i Wiesławowi Bartkowskiemu za oświetlenie tej gwiazdy. Państwu Kalinowskim z Motwicy za podarowanie stojaków dla choinek.