OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła 24.09.2017r.

  1.  Dziś, w niedzielę Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, po wszystkich Mszach Świętych wystawiamy Najświętszy Sakrament i odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Dzisiaj w Muzeum w Romanowie o godz. 15.00 spotkanie z autorem książki  Bestialstwo UPA pod Lubomlem na Wołyniu. 
  3. Bóg zapłać wszystkim Rodzicom za  przygotowanie i czuwanie nad  naszymi dziećmi  wczoraj podczas Cecylek  .
  1. W I Niedzielę Adwentu  na mszy św. o godz. 12.00 przynosimy wieńce adwentowe, kl. III,  Dzieci  odbiorą  lampiony  roratnie , Roraty  będą  w  środę  17.00 ,   w sobotę  7.00.  Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci , kl. III  i  kandydaci do Bierzmowania.
  2. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii od10 XII do 12 XII.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa tylko rano  dlatego ze już rozpoczynają się spowiedzi rekolekcyjne. Nasze dzieci i młodzież  wyspowiadają się w nasze parafialne rekolekcje.
  4. Echo Katolickie.
  5. Bóg zapłać za of. Rodz. Niewegłowskich z Romanowa 100zł. Wróbel Halina z Wygnanki 200zł. KRK z Romanowa  780zł.  Bezimienna z Holeszowa Osiedla 200zł.   Chromiec Aniela Czeputka  100zł.  Maguda Ryszard z Dańc 100zł.
  6. W przyszłą Niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.