OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne XXXI Niedziela Zwykła 5.11.2017r.

1. Zachęcam do udziału w modlitwie różańcowej o godz. 16.30 za zmarłych, których polecamy  w Wypominkach.

2. W przyszłą sobotę, 11 listopada, przypada nasze narodowe Święto Niepodległości. Wspominając czas trudnego wykuwania niepodległości Polski, trzeba o tym pamiętać również i dzisiaj, chociaż żyjemy już w wolnej i niepodległej Ojczyźnie. I dzisiaj musimy myśleć o odrodzeniu się naszego narodu w wielu różnych wymiarach. Chcemy w tym momencie szczególnie pamiętać o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie w obronie Ojczyzny. W naszym kościele tego dnia specjalną Mszę Świętą w intencji Ojczyzny i o pokój na świecie będziemy sprawowali o godz. ( 9 i 17) .

3. Gminne Obchody 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości odbędą się 10 listopada o godz. 10 złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sosnówce i o 10.30 część artystyczna w Szkole w Motwicy.

4.W sobotę 11.11. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 10 dla samych dziewcząt.

5. W niedzielę o godz. 12 spotkanie dla kl. III i wręczenie katechizmów.

6. W przyszłą niedziele Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym będziemy wspierać modlitwą i ofiarami do puszek.

7. Jestem wdzięczny za pomoc w uporządkowaniu z gałęzi z terenu przy starym wikariacie: Mikołajowi i Robertowi Brodzkim, Tadeuszowi i Piotrowi Babkiewiczom  i Maksymilianowi Chudzikowi.

8. Bóg zapłać za of. Bezimienna z Motwicy 100zł. Rodz. Zaniuków z Wygnanki 200zł, Bezimienna z Holeszowa Osiedla 200zł. Smagieł Stanisław z Pogorzelca 200zł.  Rodz. Parafiniuków z Motwicy 300zł.  Bezimienna z Motwicy 100zł.  Rodz. Babkiewiczów z Motwicy  300zł. Bezimienna z Wisznic 200zł.

9. Kalendarze.

10. Echo Katolickie.