OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 9.07.2017r. XIV Niedziela Zwykła

1. W czwartek 13.07. zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Nabożeństwo Fatimskie godz. 18.00. Wspólnej modlitwie przewodniczy Romanów i Wygnanka. Są wakacje bardzo zachęcam do udziału w Maryjnej Modlitwie nasze dzieci i młodzież.

2. Mamy zaproszenie na spotkanie osób chętnych wziąć udział w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę ( spotkanie w Bazylice Parczewskiej 16.07.2017r. godz. 18.00 ).

3. Zapowiedzi: Fijałek Radosław kaw. zam. w Radzyniu Podlaskim par. MB Nieustającej Pomocy i Jaroć Anita panna zam. w Sosnówce par. tutejszej  Zap. 2.

 Figiel Marcin kaw. zam. w Lublinie par. św. Wojciecha i Marta Natalia Bruczuk  panna zam. Romanowie  par. tutejszej zap. 1.

4. Bóg zapłać za of. złożone w poprzednią niedzielę na tacę inwestycyjną. Bóg zapłać za of. indywidualne złożone w ostatnim tygodniu: Rodzna Oleszczuków z Czeputki 500 zł. Beń Wanda z Dębowa  200 zł. Szwaj Józef z Wygnanki  200 zł. Juchimiuk Zbigniew z Wygnanki  100 zł. Olczuk  Jan z Pogorzelca 1000 zł.

5. Caritas naszej Diecezji wspiera chrześcijańskie rodziny w Syrii. Również i z naszej parafii niejednokrotnie wspieraliśmy potrzebujących i tym razem z ofiar zebranych dzisiaj przekażę 396 zł.

6. Bóg zapłać parafiankom, które ofiarują kwiaty do kościoła.

7. Zachęcam do lektury Echa Katolickiego.

8. Bóg zapłać Panu Stolarczukowi i Jego pracownikom za wykoszenie rowu przy plebanii.