OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne 25.06.2017r. XII Niedziela Zwykła

1. Zachęcam do udziału w kończącym się Nabożeństwie Czerwcowym.

2. W tym tygodniu pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca zmieniamy tajemnice różańcowe.

3. Rozpoczęły się prace remontowe w naszym kościele jestem bardzo wdzięczny wszystkim, którzy pracowali dla dobra całej parafialnej wspólnoty .

19.06. w Poniedziałek pracowali nasi radni: Wiesław Kuchta, Dariusz Osypiuk, Janusz Pawlik, Alina Siwek, Aniela Izdebska, Mariusz Pietruczyk, Daniel Tarasiuk, Piotr Szkodziński, Robert i Marzena Brodzcy, Andrzej Oniśk, Zdzisław Krupka, Wiesław Bartkowski.

20.06. we Wtorek : Z Wygnanki – Lewczuk Tadeusz, Zaniuk Marek, Raczkowski Dariusz, Pietruczyk Mariusz, z Sosnówki Kuchta Wiesław, Andrzej Tarasiuk i Jego pracownicy ze sprzętem specjalistycznym Sławomir Łukaszuk z Dębowa, Czesław Lichacz z Dębowa, Andrzej Sobczak.

21.06. w Środę: z Wygnanki Mariusz Pietruczyk, Kamil Kazimieruk, Andzrej Tarasiuk, Konrad Tarasiuk, Sławomir Łukaszuk z Dębowa, Grzegorz Lewczuk, Patryk Matejuk,  z Sosnówki Wiesław Kuchta, Andrzej Łogonowicz i Piotr Łogonowicz.

23.06. w Piątek pracami przy szalunku i zalewaniu betonu pomagali Janusz Baj i Marian Polijański z Dańc, Mariusz Pietruczyk i Artur Martychowiec z Wygnanki,  z Motwicy Eugeniusz Potapiuk, Jan Ilczuk, Kazimierz Kasjaniuk, Paweł Kasjaniuk, Czesław Kochan i Andrzej Oniśk.

24.06. w Sobotę  Janusz Baj i Marian Polijański. Jestem wdzięczny za ciągłe sprzątanie Panstwu Brodzkim i Panu Andrzejowi.

4. Bóg zapłać za ofiary na prace remontowe kościoła: of. bezimienna z Sosnówki 100zł.; Mariusz Pietruczyk z Wygnanki 400 zł.; bezimienna of. z Dańc 200 zł.; Marek Kalinowski z Lublina 100zł.; bezimienna of. z Pogorzelca 600 zł.; Józef Byszuk z Dańc 200 zł.; bezimienna of. z Sosnówki 100 zł.; Rodz. Gruszczyńskich z Holeszowa Osiedla 50 zł.

5. Zachęcam do lektury Echa Katolickiego.

6. Nasi starsi ministranci zajęli pierwsze miejsce na Dekanalnym Turnieju Piłki Nożnej i zdobyli puchar.