OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Ogłoszenia Parafialne Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 28.05.2017 r.

1. Dziś przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii dzień Pierwszej Komunii Św. do której przystąpiło 16 dzieci. Jestem bardzo wdzięczny rodzicom za przygotowanie całej uroczystości. Za dekorację kościoła, za wykoszenie i posprzątanie terenu przy parafii. Bardzo serdecznie zachęcam wszystkich do udziału w Białym Tygodniu.

2. Dzisiaj przypada też 36. rocznica śmierci sługi Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego. Pamiętajmy, że ten Prymas Polski oddał nasz naród w macierzyńską niewolę Maryi. Starajmy się wypełniać jego testament, a jednocześnie módlmy się o jego rychłą beatyfikację.

3. W środę 31 maja ostatnie nabożeństwo majowe bardzo serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji naszych rodzin pomodlimy się za nasze mamy i tatusiów.

4. Bóg zapłać za of. na kościół: Jadwiga Sawczuk z Holeszowa Osiedla 100zł. i Julianna Niedźwiedzka z Dębowa 100 zł. Bardzo jesteśmy wdzięczni wszystkim którzy wzięli udział w Kiermasu Wspieram scholę udało się nam zebrać 1850 zł i aukcja obrazów przyniosła 1500 zł. dziękuję wszystkim za udział i pomoc.

5. W tym tygodniu – w najbliższy czwartek – rozpoczynamy czerwiec, miesiąc poświęcony Sercu Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie o godz. (17.30…) będziemy sprawowali nabożeństwa czerwcowe, podczas których śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa.

6. W czwartek, 1 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Dziecka, zapraszamy dzieci na Nabożeństwo Czerwcowe o godz 17.30 i na msze św..

7. W tym tygodniu przypada też pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W niedziele 4 czerwca zmieniamy tajemnice różańcowe.

8. Echo Katolickie.

9. W przyszłą niedzielę będziemy wspierali Świątynię Opatrzności Bożej ofiarami do puszek.